18 letni kierowca zginął w wypadku na trasie Tarnogród Różaniec
Tragiczny wypadek na trasie Tarnogród Różaniec
Policja z Biłgoraja informuje o śmiertelnym wypadku, do którego doszło wczoraj około godziny 12:30 na drodze między Tarnogrodem a Różańcem. W zderzeniu osobowej Skody i dostawczego Peugeota zginął 18 letni kierowca osobowego auta.
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca Skody na łuku drogi w obszarze niezabudowanym stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i doszło do czołowo bocznego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnej strony dostawczym Peugeotem. Pomimo reanimacji 18 letni kierowca zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Pasażer Skody w wieku 17 lat został przetransportowany do szpitala. Kierowca Peugeota, 23 letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, był trzeźwy i nie odniósł poważnych obrażeń.
Decyzją prokuratora ciało 18 latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na czas wykonywania czynności procesowych droga w miejscu wypadku była zablokowana, policjanci kierowali ruch na wyznaczone objazdy. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.
Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie stylu jazdy do trudnych zimowych warunków drogowych
- Joanna Klimek
Informacja pochodzi od Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.
źródło informacji: Joanna Klimek / policja.pl









